- CANYON

True wireless stereo headset TWS-8
Have you already tried true wireless earphones? There is a chance you won’t look back with these Canyon earbuds 13 mm speakers will bring joy to your ears, offering a balanced sound profile. Not only music – these earphones make a great companion for calls and conferences. Four microphones work together to provide environment noise cancellation. Whether you are on a call or just in a noisy environment – this technology helps you to hear and be heard. These earphones boast an impressive battery life, offering up to 7.5 hours of playback on a single charge. When combined with the charging case, you can enjoy up to 32 hours of use. The case can be fully charged in just two hours using any Type-C cable. We use the latest Bluetooth protocol, which is dependable and energy-efficient. It will maintain a stable connection with your phone or other devices. Plus, the low latency of 50 ms makes these earphones quite good for gaming. Lightweight and ergonomic, they are almost imperceptible to the ear. We added earcaps in three sizes to make the fit ideal for you.
Features:
- 13 mm speakers, 20 Hz – 20 kHz
- Automatic pairing
- Energy effective Bluetooth 5.3
- Up to 10 m of Bluetooth range
- Environment noise cancellation
- Stereo sound in phone calls
- 7.5 hours of playback
- 32 hours from battery with charging case
- Voice assistant & gaming mode support
- Low gaming latency
- Earcaps in 3 sizes










| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | TWS-8 |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Търговско име | CANYON headset TWS-8 ENC White |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Мобилен телефон PC таблет |
| Направление | Мобилен телефон PC таблет |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Слушалка |
| Форм фактор | Слушалка |
| Тип монтиране | В ухо |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Номинално тегло | 0.041 кг |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Външен цвят | Бял |
| Purpose / Use case | Call Quality / 4-Mic ENC |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Active Noise Cancellation (ANC) | No |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.3 |
| Included Documentation | Quick Start Guide Warranty Card |
| Call Noise Cancellation (ENC) | YES |
| Капацитет на батерията | 470 mAh |
| Playtime (Earbuds) | 7.5h |
| Разположение на захранването | Външно |
| Total Playtime with case | 32h |
| Външен цвят | Бял |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Gaming Mode / Low Latency | Yes (50ms) |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Wireless Charging | No |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Fast Charging | YES |
| Номинално тегло | 0.041 кг |
| Капацитет на батерията | 470 mAh |
| Reset / Pairing Reset Button | No |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 56 |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.3 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 3360 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1466x1020 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 80 |
| Разположение на захранването | Външно |
| Included Documentation | Quick Start Guide Warranty Card |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 4800 |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 56 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2030x1020 мм |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 3360 |
| Компоненти | 2 колонки |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1466x1020 мм |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 80 |
| Дължина на кабела | 0.24 m |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 4800 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2030x1020 мм |
| Тип монтиране | В ухо |
| Color box dimensions (mm) | 32x110x80 мм |
| Purpose / Use case | Call Quality / 4-Mic ENC |
| Single pack gross weight (kg) | 0.086 кг |
| Дължина на кабела | 0.24 m |
| Active Noise Cancellation (ANC) | No |
| Carton weight (kg) | 5.86 кг |
| Call Noise Cancellation (ENC) | YES |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Playtime (Earbuds) | 7.5h |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Color box dimensions (mm) | 32x110x80 мм |
| Total Playtime with case | 32h |
| Single pack gross weight (kg) | 0.086 кг |
| Gaming Mode / Low Latency | Yes (50ms) |
| Carton weight (kg) | 5.86 кг |
| Име на маркетингов модел | TWS-8 |
| Wireless Charging | No |
| Търговско име | CANYON headset TWS-8 ENC White |
| Fast Charging | YES |
| Reset / Pairing Reset Button | No |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Тегло | 0.08кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Истински безжични |
| Свързаност | Bluetooth |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Бял |
| Активно шумопотискане | Не |
| Живот на батерията (h) | 4 h |
| Bluetooth версия | 5.3 |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Кутия за зареждане | Да |
| Безжично зареждане | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 13 |
| Тегло | 0.08кг |
CANYON TWS-8 ENC Истински безжични слушалки – Бял
Насладете се на кристално чисти разговори с CANYON TWS-8 ENC, оборудвани с технология за потискане на околния шум (ENC), която филтрира фоновия шум. Тези компактни истински безжични слушалки осигуряват удобно прилягане и надеждна производителност за ежедневна употреба.
Ключови Предимства
- Потискане на околния шум (ENC) — Намалява шума от околната среда по време на разговори за по-ясна комуникация.
- Истински безжичен дизайн — Без кабели, пълна свобода на движение.
- Компактен кейс за зареждане — Поддържа слушалките защитени и заредени в движение.
- Сензорно управление — Лесно управление на музика и разговори с едно докосване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Истински безжични |
| Свързаност | Bluetooth |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Бял |
| Активно шумопотискане | Не |
| Bluetooth версия | 5.3 |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Кутия за зареждане | Да |
| Безжично зареждане | Не |
Какво има в кутията
- Слушалки CANYON TWS-8 ENC
- Кутия за зареждане
- USB-C кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









